نوسازان تنها موسسه تخصصی تحقیقاتی معماری در ایران

روند اجرای یک پروژه بازسازی آپارتمان

امروز می خواهیم شما را با روند اجرای یک پروژه بازسازی آپارتمان آشنا کنیم

این پروژه مر بوط به باز سازی یک آپارتمان ۶۰ متری به همراه ۲ اتاق خواب است که در آن هر سانتی متر مربع حیاتی و مهم است.

سازندگان سنتی و غیر حرفه ای اغلب در اندازه گیری ها و طراحی های فضا ها دقت مطلوب نمی کنند بنا براین در طراحی سنتی آنها از فضای آپارتمان بهره برداری مطلوب نمی شود اما در یک طراحی حرفه ای، طراح سعی می کند از فضا بهترین استفاده را بکند م در این پروژه سعی کردیم از فضای کوچک این آپارتمان بهترین کاربری و استفاده ها را ببریم.

در زیر عکس های این پروژه در قبل و بعد از انجام کار نمایش داده شده است. این عکس ها قبل از شروع عملیات باز سازی گرفته شده است.

نوسازی       بازسازی خانه

بازسازی منزل  بازسازی و تعمیرات ساختمان  بازسازی خانه

همانطور که مشاهده کردید این بدترین حالت ممکن برای یک آپارتمان هست. در طرح اولیه باید دیوار بین آشپزخانه و سالن پذیرایی برداشته می شد و از فضای راهرو ها برای آشپزخانه و حمام استفاده می شد. حمام از قبل کمی بزرگتر می شد و در آشپزخانه جای ماشین ظرف شویی و یخچال ساید باز می شد.

بازسازی مسکونی   بازسازی آپارتمان   بازسازی حمام و دستشویی

پس از ۶ هفته آپارتمان شروع به شکل گرفتن کرد. همه نخاله های و خاک های اضافه از ساختمان تخلیه شده بود و دیوار های جدید حمام و آشپزخانه کشیده شده بود، قفسه های چوبی قدیمی را از ساختمان خارج کردیم، لوله های قدیمی و فرسوده سرویس بهداشتی و حمام با لوله های جدید تعویض کردیم، کف و دیواره های حمام غیرگونی و ضدآب شد و بالکن به نسبت بزرگ که در جلوی آپارتمان قرار داشت را به یک اتاق کار کوچک تبدیل کردیم.

بازسازی حمام       بازسازی منزل

بازسازی آپارتمان  یازسازی خانه  بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

در این مرحله بعد از لوله کشی های آب و گاز و برق کشی در آپارتمان، وارد کچ کاری و نازک کاری شدیم و کار را تا کاغذ دیواری و نقاشی درب و پنجره ها پیش بردیم.

بازسازی وکچ کاری  بازسازی حمام  بازسازی خانه  بازسازی آپارتمان

در این مرحله لوازم و تجهیزات خریداری شده در مکان های خود قرار گرفت و لوازمی که نیاز به نصب و راه اندازی داشت، راه اندازی شد.

باز سازی آشپزخانه    بازسازی آپارتمان

بازسازی و نوسازی

نشانی ما : تجریش خیابان شهید فنا خسرو پلاک۳ طبقه همکف

شماره های تماس ما :۲۲۷۲۴۶۱۱   و   ۲۲۷۲۴۶۱۰

بازسازی آپارتمان    بازسازی

بازسازی  بازسازی آپارتمان

 

Instagram  ما را در اینستگرام دنبال کنید

برچسب: