نوسازان تنها موسسه تخصصی تحقیقاتی معماری در ایران

موسسه تخصصی معماری نوسازان با بیش از ۳۰ سال تجربه در طراحی و اجرای معماری مدرن، سنتی و پست مدرن و با بهره گیری از اساتید دانشگاهی و آرشیتک های حرفه ای در حال فعالیت می باشد. در این مجموعه طراحی ها بر اساس شخصیت افراد و همچنین با بررسی نیاز های تک تک افراد خانواده انجام می گیرد تا افراد خانواده از محیطی مطابق با سلیقه و همچنین کارآمد و بر طرف کننده نیازهایشان لذت ببرند. 

تخصص ما نوسازی و بازسازی اصولی و علمی  دکوراسیون داخلی ، منطبق با روحیه و نیاز افرا با بکار گیری روش های نوین و کادر حرفه ای و کار آزموده می باشد.

این مجموعه در زمینه های زیر ارائه خدمات می نماید:

- معماری داخلی فضاهای مسکونی، تجاری و اداری

- فضای سبز و روف گاردن

- طراحی و بازسازی اختصاصی برای دفترکار و مطب

- طراحی و بازسازی مکان های ورزشی

- طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

آیا قصد تغییرات جدی دکوراسیون منزل خود را دارید و در نظر دارید در زمان و فرصت مناسب این کا را انجام دهید؟

اگر قصد شروع کردن بازسازی و تغییر دکوراسیون خانه خود را دارید خدمات بازسازی و مدیریت پروژه های دکوراسیون داخلی ما، راه حل مناسب برای شما است.ما کلیه کار ها از طراحی تا اتمام اجرا را بر عهده می گیریم در این صورت در وقت و هزینه شما صرفه جویی شده  وهمچنین از دردسر و استرس یافتن کارگرها و تکنسین های مورد نیاز، مهیا کردن مصالح و هدایت درست کارها نیز راحت می شوید.

ما با همکفری شما کا را شروع می کنیم و با بررسی نیازهای کلی و جزئی شما سعی می کنیم به سمت آنچه شما انتظار دارید در آخر کار تحویل بگیرید حرکت کنیم، با جلسات متعدد و ارائه طرح های سه بعدی این اطمینان را به شما می دهیم که خانه شما همان بشود که در ذهن خود تصور می کردید. در نهایت طرح نهایی را به شما ارائه می دهیم و هزینه های تک تک مراحل از طراحی تا مراحل مختلف اجرا و پایان کا را براورد هزینه می نماییم و این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی مراحل اجرا اصولی و طبق نقشه ها و طرح اجرا شود.

بعد از مرحله طراحی تیم ویژه بازسازی خانه ما متشکل ازتکنسین های برق، لوله کشی، آهنگر، بنا و ... به محل پرژه خواهند آمد. ارتباط ما با تامین کننده های موارد مورد نیاز ساختمان و در دست داشتن تیم اجرای ماهر و باتجربه سبب می شود شما هیچگونه نگرانی نسبت به کیفیت مصالح و اجرا نداشته باشید.

ما طرح های مختلف برای چیدمان مبلمان پرده ، فرش لوستر ها و روشنایی و دیگر اجزای خانه را به شما پیشنهاد می کنیم و این اطمینان و ارامش را به شما می دهیم که تا پاین کار شما کنار شما خواهیم بود و به پیشبرد کار شما کمک خواهیم کرد.