نوسازان تنها موسسه تخصصی تحقیقاتی معماری در ایران

چگونه بازسازی خانه خود را شروع کنیم؟

چگونه بازسازی خانه خود را شروع کنیم؟

قبل از شروع بازسازی و تغییر دکورا سیون خانه خود در مورد آنچه نیاز دارید و دوست دارید بعد از تغییرات به آن برسید  فکر کنید و همه موارد رو بررسی و تجزیه تحلیل کنید.

بازسازی و تغیر دکوراسیون به صورت کلی بسیار جذاب می باشد و می تواند سهم زیادی در تغییر روحیه و روند زندگی در خانواده داشته باشد امل اگر در شروع فرآیند باز سازی و تغییر دکوراسیون منزل خود از قبل طرح آماده ای از نیازها و ایده ها نداشته باشید ممکن است عملیات بازسازی ساختمان برای شما خسته کننده و ملال آور شود.

از کجا باید شروع کنید؟ آیا هزینه برای شما مهم است؟ و یا به دنبال طرح ایده ال و مورد نظر خود هستید؟ در غیر این صورت چه میزان برای تغییر دکوراسیون خود می خواهید هزینه کنید؟ جگونه متوجه شویم که پیمانکار بازسازی و تغییر دکوراسیون ما همان چیز که در نمونه کار ها و عکس ها به من نشان داده است را برای ما اجرا می نماید؟ و اگر اجرا کرد آیا خانه شما با ابعاد متفاوت خود شبیه نمونه نمایش داده شده می شود؟ چگونه قبل از هزینه کردن و خریداری کردن می توان فهمید که  اگر مبل و دکوراسیون شما در خانه چیده شود همان حس و خیال ذهنی شما را تامین می کند؟ راحت باشید و به خودتون استرس راه ندهید. ما اینجا هستیم تا کار ها رو به کمک هم ساده و جذاب کنیم. شک نکنید شما با تجربه و مهارت نوسازان به آنچه در ذهن و روئیا هاتون دارید می رسید.

طراحی و ایده پردازی

یکی از کلید های موفقیت در بازسازی و تغیر دکوراسیون منزل، به خصوص زمانی که شما قصد بازسازی و تقییر ساختار کلی در خانه ی خود دارید، دوراندیشی و در نظر گرفتن تمام نیازها و بهره گیری از دانش و اطلاعات در این زمینه می باشد.قبل از شروع به کار بازسازی زمانی را برای طراحی و فکر کردن به آنچه مورد نیاز و پسند سلیقه و روحیه شما است قرار دهید. هر قدر نقشه و طرح شما دقیق و حساب شده و فکر شده باشد ، شما را در پایان کار به خانه رویایی و مد نظرتان بیشتر نزدیک می شوید و از دوباره کاری و تاسف خوردن در پایان کار فاصله می گیرید. نوسازان در کنار شما است تا انچه در ذهن و روئیای خود دارید را به صورت طرح های سه بعدی و گرافیکی در متراژ منزل شما پیاده کند تا بتوانید الگوی ذهنی خود را ببینید و تجربه کنید، بدون شک در چنین شرایطی از پایان کار با نوسازان بسیار راضی و شادمان خواهید بودف ما انقدر طرح ها را با نظر و سلیقه شما تغییر می دهیم تا خانه روئیایی شما را بسازیم. ما برای توسعه و پیاده سازی ایده های شما تلاش می کنیم و شما را به مخزن ایده و تجربه متخصصانمان وصل می نماییم. به طور کلی بازسازی و تغییر دکوراسیون مانند یک سفر سیاحتی است که شما باید مقصد خود را به درستی بشناسید و راه و مسیر حرکت به سمت آن را بلد باشیم. نوسازان همسفر مطمئن شما است.

سبک و شیوه زندگی خود را در نظر داشته باشید

برای شروع همواره متخصصان ما برا این نکته تاکید دارند مشتریان با ید نحوه استفاده اعضای خانواده از فضا خانه را مشخص نمایند. آیا اهل مهمانی دادن های بزرگ هستید؟ شب نشینی های صمیمی چند نفره زیاد انجام می دهید؟ آیا به یک منطقه نشمین بزرگ با چیدمان مبل های یک پارچه نیاز دارید؟ و یا بهتر است ۲ یا ۳ منطقه نشیمن با مبل های کمتر داشته باشید تا در شب نشینی و میهمانی افراد به گروهی در جمع افراد مورد نظر خود باشند؟ بیاد داشته باشید، شما باید تمامی شرایط کنونی خانواده و فرهنگ و آداب زندگی خود را در نظر بگیرید ، علاوه بر این شرایطی که در آینده برای شما تغییر خواهد کرد را نیز در طراحی و بازسازی خانه خود در نظر بگیرید. مثلا اگر شما تازه ازدواج کرده اید و قصد دارید در سال های نزدیک بچه دار شوید، در طراحی و ایده پردازی های خود آینده فرزندانتان را نیز در فرایند تغییر دکوراسیون و بازسازی درنظر بگیرید. در شرایطی که شما نیاز های حال و تا حدودی آینده را در طراحی فرایند بازسازی منزل خود در نظر گرفته باشید به طور حتم تا چندین سال نیاز به تغییر و بازسازی مجدد نخواهید داشت، اگر با نوسازان تغییر را شروع کنید یک بار هزینه می کنید و چندین سال بدون درد سر از خانه خود لذت می برید.

بازسازی وتغییر دکوراسیون مدرن

ما از مشتریانی که در حال حاضر دارای فرزند هستند می خواهیم تا در مورد علاقه و نیاز های فرزندانشان با ما صحبت کنند و در جلسات و نشست هایی که برای رسیدن به یک طرح نهایی برگزار میکنیم از فرزندان خانواده می خواهیم که در جلسات حضور داشته باشند و نظر خود را در مورد اتناق خواب و حتی نوع اتاق نشیمن و پذیرایی اعلام کنند تا بتوان تلفیق نظرات و نیاز ها را در طرح نهایی در نظر گرفت.

از سوی دیگر برای مشتریانی که مسن تر هستند و فرزندان آنها با ایشان زندگی نمی کنند ، فضای مناسب برای استراحت مثل کاناپه و صندلی راحتی برای خود آن ها در نظر می گیریم و همچنین اتاق هایی برای میهمان و فرزندان که گاهی دوست دارند مانند قدیمترها در خانه پدر مادر بخوابند.

با نوسازان ایده های خود را توسعه دهید و در نمای سه بعدی (۳D) آنها را ببینید، هر قدر که خواستید طرح ها را تغییر می دهیم تا انچه مورد نظر شما است ایجاد شود، بعد با تیم حرفه ای نوسازان ایده های شما را خلق می کنیم

نشانی ما تجریش خیابان شهید فنا خسرو پلاک۳ طبقه همکف شماره تماس ۲۲۷۲۴۶۱۰  و  ۲۲۷۲۴۶۱۱